Türkiye'nin En İyi Çatı Firmaları | Babadağ Çatı İnşaat | İşimiz Güçümüz Çatı |

TERAS İZOLASYONU

Balkon su izolasyonu

Çatı ve teraslarda su izolasyonu uygulamaları yapılarak zemini korumak amaçlı çalışmalar sergilemekteyiz. Çatılarda su izolasyonu, Çatı için gerekilen malzeme ise siyah polyester keçeli membran malzemesidir. Çatı yapımı, denince ilk akla gelen su izolasyonu, yapılmaktadır. Teras izolasyonu, sürme olarakta yapılmaktır.Balkon zemini, o kadar sancılı ve sıkıntılıdır ki sorunlar yaratmaktadır. Kalebodur, Fayans, gibi malzemeler de uygulansa sorun yine ortadan kalkmamaktadır. Bu yüzden bizler Balkon su izolasyonu su yalıtımı yaparak bu sorunu ortadan kaldırmaktayız.

Her zaman söylemek istediğimiz şey membran su izolasyonu, yaptırın ve uzun bir zaman rahatça yaşayın ziftli bir malzeme olan membran, hemen her alanda kullanılmaktadır. Genel olarak teraslarda balkonlarda düz zemin alanlarda su yalıtımı, uygulamaları yapılarak çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Beton zemin üzeri kırılarak zemine yeni bir dolgu şap atılarak zeminin de önemle dikkat etmemiz gereken zeminin eğimi ve akarı iyi olmasıdır. Bu çalışmalar yapıldıktan sonra zeminin kurumasını beklemekteyiz. Bir gün sonra zemine sürme astar izolasyon, sürerek zemini tozdan ve ara boşlukları doldurmakta çok iyi işe yaramaktadır. Arkasından sürme astar su yalıtım izolasyonun üzerine p4000 keçeli membran uygulamaları yapılarak zemine tamamen yapıştırmaktayız. Yağmur yağdığı vakit su üzerinden akarak oluk gideri kısmına akıtmamızı sağlamaktadır.

Balkon teras izolasyonu

Teraslarda mevcut balkonların zeminine su yalıtımı uygulamaları, yapılarak zeminden alt daire tavanına su akmasını engelleyerek temiz bir iş elde etmekteyiz. Balkon su izolasyonu, teras su izolasyonu, bu şekilde membran uygulaması yapılarak balkonlarda temiz ve düzgün bir iş ortaya çıkartıyoruz.

En iyi şekilde Teras izolasyonu, işlerinizi uyguluyan köklü izolasyon firmaları, olarak bilinmekteyiz.

ÇATI İŞLERİ en iyi şekilde çatı teras balkon teras izolasyonu yapan köklü firmayız.

  • 1
  • 2
Prev Next
Şıngıl Çatı Kaplama Uygulaması

Şıngıl Çatı Kaplama Uygulaması

İlk aşamada yapılacak olan çatının ölçüleri v...

Membran Çatı İzolasyonu

Membran Çatı İzolasyonu

Çalışmalarımızın en önemli uygulaması olan membran &c...

Kiremit Çatı Fiyatları

Kiremit Çatı Fiyatları

Kiremit çatı fiyatları, o kadar çok üreticisi mevc...

Membran Su Yalıtımı

Membran Su Yalıtımı

Çatılarda su yalıtımı uygulamaları en çok kullanılan ma...